Kara TaŞImacIlIĞI

Kolay M3 Hesaplama

AraÇ Filomuz

Antrepo Hİzmetlerİmİz

   HAKKIMIZDA

 TURNA ULUSLARARASI NAKLİYAT A.Ş

Firmamız 1981 yılında, uluslararası taşımacılık alanında faaliyette bulunmak amacı ile deneyimli bir ekip tarafından kuruldu. Türkiye‘yi dünyaya ulaştıran firmalar arasındaki yerini çok kısa sürede aldı. Taşımacılığın temelini oluşturan; organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik TURNA NAKLİYAT in esas aldığı temel kavramlardır. Bu sebeple çalışmakta olduğu seçkin firmalarla entegre bir ağ oluşmuştur. Yükün miktarına, cinsine, teslim yerine, uzaklığına veya yakınlığına bakmaksızın taşıma faaliyetini, başından sonuna kadar takip edip, malın zamanında alıcısına hasarsız ve noksansız olarak teslimini sağlamaktadır.

TURNA NAKLİYAT tüm Avrupa ülkeleri, Rusya Federasyonu, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu’ya karşılıklı, parsiyel ve komple taşımacılık yapmaktadır. Ayrıca gabari dışı ve ağır tonajlı taşımalar, gümrüklü ve gümrüksüz antrepolarda depolama, etiketleme ve paketleme gibi lojistiğin her alanlında müşterilerine komple çözümler de sunmaktadır. Aynı zamanda hava, deniz ve demiryolu taşıma organizasyonlarını titizlikle yapmaktadır.

PROFESYONEL KADROMUZLA, STRATEJİK İŞ ORTAKLARIMIZ OLAN FİRMALARIN MALLARININ ZAMANINDA VE CMR SİGORTA KAPSAMINDA GÜVENİLİR BİR ŞEKİLDE YÜKLEME ADRESLERİNDEN ALIP, BOŞALTMA YERLERNE SÖZ VERDİĞİMİZ TARİHTE ULAŞTIRMAK HER ZAMAN UYDUĞUMUZ İLKEMİZDİR.

MİSYONUMUZ
Taşıma şekillerine göre müşterilerimize entegre, kaliteli hizmetler sunarak, malları onların adına daha hızlı ve ekonomik olarak taşıyıp katma değer oluşturmaktır.

DEĞERLERİMİZ
Güven, müşteri memnuniyeti, ekip çalışması, hedef birliği, kaliteli iş gücü, sonuç alma, kesintisiz hizmet, bilgi paylaşımı, sürekli değişim ve gelişim, dinamik yapı ve sorumluluğunun bilincinde yönetimdir.