Kara TaŞIMACILIĞI

Kolay M3 Hesaplama

AraÇ Filomuz

Antrepo Hizmetlerimiz

                                                          KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

Taşımacılığın temelini oluşturan; organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik TURNA NAKLİYAT in esas aldığı temel kavramlardır. Bu sebeple çalışmakta olduğu seçkin firmalarla entegre bir ağ oluşmuştur. Yükün miktarına, cinsine, teslim yerine, uzaklığına veya yakınlığına bakmaksızın taşıma faaliyetini, başından sonuna kadar takip edip, malın zamanında alıcısına hasarsız ve noksansız olarak teslimini sağlamaktadır. 

TURNA NAKLİYAT tüm Avrupa Ülkeleri, Rusya Federasyonu, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu' ya karşılıklı, parsiyel ve komple taşımacılık yapmaktadır. Ayrıca gabari dışı ve ağır tonajlı taşımalar, gümrüklü ve gümrüksüz antrepolarda depolama, etiketleme ve paketleme gibi lojistiğin her alanında müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.

Turna Uluslararası Nakliyat A.Ş. olarak siz değerli müşterilerimize yüklerinizin taşınması ve antrepo hizmeti olarak en uygun fiyatlarda, CMR sigorta kapsamında güvenli taşımacılık ve yüklerinizin zamanında teslim edilmesini ilke edinmiş bulunuyoruz.Gününde teslimat saygılarımızı sunarız.